Kaeso H20 Hydrating Mask 245 ml   VERVANGT Hydrating mask
Kaeso H20 Hydrating Mask 245 ml VERVANGT Hydrating mask
Intensief hydraterend gezichtsmasker voor de normale tot vochtarme huid.
€ 18,20
€ 15,47
Prijs per stuk
Aantal: 
Bestellen
 

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Kaeso® H2O Hydrating Mask 250 ml vult de normale tot vochtarme huid in 10 tot 15 minuten aan met vocht, zodat de huid na de behandeling soepel en comfortabel aanvoelt.

Waarom professionals kiezen voor het H2O Hydrating Mask:

Een uitgedroogde huid vraagt om meer dan een crème alleen. Dit masker zet de Tri-Complex Hydratie van de H2O-lijn in als intensieve stap voor de gedehydrateerde huid, met drie werkstoffen die elkaar aanvullen. Tijdens de inwerktijd trekt hyaluronzuur water aan en houdt het vast, waardoor het vochtgehalte in korte tijd stijgt. Betaïne ondersteunt de natuurlijke vochtbalans en verzacht irritatie door omgevingsinvloeden, terwijl jojoba een lichte beschermlaag legt die vocht binnenhoudt en de huid voedt. Bij regelmatig gebruik ondersteunt het masker daarnaast de elasticiteit. 
 

Hoe te gebruiken:

  1. Reinig de huid vooraf met de H2O Hydrating Cleanser.
  2. Breng het masker royaal aan op gezicht en hals met een maskerkwast of spatel en houd het directe oogcontourgebied vrij.
  3. Laat 10 tot 15 minuten inwerken.
  4. Spoel af met warm water en verwijder de resten met een sponsje.
  5. Sluit de behandeling af met de H2O Hydrating Moisturiser.

Kenmerken:

  • Voor de normale tot vochtarme huid
  • Hyaluronzuur trekt water aan en houdt het vast tijdens het inwerken
  • Betaïne ondersteunt de vochtbalans en verzacht irritatie
  • Jojoba legt een beschermlaag die vocht binnenhoudt
  • Herstelt de natuurlijke vochtbalans van de huid
  • Ondersteunt bij regelmatig gebruik de elasticiteit van de huid
  • Inwerktijd van 10 tot 15 minuten, een tot twee keer per week
  • Onderdeel van de Kaeso H2O Hydrating Collection
  • Dermatologisch getest
  • Vegan en cruelty-free

Ingredienten:

Aqua (Water), Ethylhexyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Stearate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Polysorbate 60, Glycerin, Ceteareth-20, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Propanediol, Betaine, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Hexamethylindanopyran, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Triethylene Glycol, Undecylenic Acid, Triethanolamine

Let op: alle Kaeso-producten worden geproduceerd in een fabriek waar ook noten, zaden en gluten worden verwerkt. Kruisbesmetting is daardoor niet uit te sluiten.

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.